Plné dvere

Dvere sú tvorené rámom ,výplň je z polyuretánu a celé dvere tvoria lepený sendvič hrúbky 40 mm. Výplň je prichytená lištami, čo vytvára kazetový systém. Výplňová doska je hr. 10mm. Na výrobu sú použité laminované DTD popredných výrobcov ako EGGER,Bučina DDD,Kronospan a iných,čo je zárukou vysokej kvality povrchovej úpravy,stálofarebnosti a oteruvzdornosti.Oproti fóliovaným majú väčšiu hlukovú nepriepustnosť , konštrukčne sú robustnejšie a odolnejšie na oter aj náraz. Spodná časť dverí je opatrená ochranným náterom,aby dvere nenamokli pri umývaní,alebo ak sa na podlahu vyleje voda. Do spodnej časti je možné namontovať aj štetiny proti prievanu, alebo automatický prah,ktorí po zatvorení dverí sa vysunie a vyplní medzeru medzi dverami a podlahou / vhodné pre bezbariérové , alebo bez prahové miestnosti /. Ak je požiadavka na vetranie miestnosti,zabudujeme vetraciu mriežku. Okrem štandardných odtieňov vieme dodať aj iné odtiene na základe možností dodávateľov, tieto sú už príplatkové. Možnosť vyrobenia aj neštandardných rozmerov.

 

Štandardne dodávame v šírkach 600 , 700 , 800 mm ,ale nie je problém vyrobiť aj atypické rozmery,dokonca vieme použiť aj iný typ pántov / napr. na hrúbku kolíka 13mm,čo boli staršie typy kovových zárubní /.

Vo dverách je montovaný dózický zámok,ale vieme namontovať aj vložkový,prípadne WC sadu zo zatváracím gombíkom.

Jednou z výhod pri dverách lamino v kombinácií zo zárubňou je,že pri poškodení,alebo zlomení jazýčka sa dajú dvere pomerne ľahko otvoriť a to tak,že vyberieme poistné kolíky na pántoch a dvere jednoducho vytiahneme,vymeníme zámok a zárubne ostanú neporušené,lebo sa nemusí zasahovať do protiplechu.

 

Tvarové prevedenia:

P1 P2P3P4P5P6P7P8P9

Farebné odtiene:

čerešňajavorbukdubjelšamorganabuk čokobiela

ďalšie odtiene tu

 

Ak ste nenašli  v ponúkaných prevedeniach ten svoj vzor,dajte nám vedieť a pokiaľ to bude technicky možné,vyrobíme Vám dvere podľa Vašich predstáv. Navštívte aj našu galériu .

 

 

ostatné dvere od vyrobcov v našej ponuke označené ako CPL laminát

V ponuke máme aj dvere od výrobcov:

Masonite / CZ - Jihlava /  link

SAPELI CZ   link

B.E.N. / slovenský výrobca /

FEMADA výrobca drevených dverí

PORTA link

DRE link

INVADO link

INTESODOOR link

VERTE link

ERKADO link

AGMAR link

target=