Plné panel

Dvere sú vytvorené ako hladké plné dvere,vyrobené z rámu a výplň je polyuretán,doplnené sú skladaním štruktúry dreva v smere a protismere.Na výrobu sú použité laminované DTD popredných výrobcov ako EGGER,Bučina DDD,Kronospan a iných,čo je zárukou vysokej kvality povrchovej úpravy,stálofarebnosti a oteruvzdornosti.Hrúbka dverového sendviča je 40 mm. Oproti fóliovaným majú väčšiu hlukovú nepriepustnosť , konštrukčne sú robustnejšie a odolnejšie na oter aj náraz. Spodná časť dverí je opatrená ochranným náterom,aby dvere nenamokli pri umývaní,alebo ak sa na podlahu vyleje voda. Do spodnej časti je možné namontovať aj štetiny proti prievanu, alebo automatický prah,ktorí po zatvorení dverí sa vysunie a vyplní medzeru medzi dverami a podlahou / vhodné pre bezbariérové , alebo bez prahové miestnosti /.

 

Štandardne dodávame v šírkach 600 , 700 , 800 mm ,ale nie je problém vyrobiť aj atypické rozmery,dokonca vieme použiť aj iný typ pántov / napr. na hrúbku kolíka 13mm,čo boli staršie typy kovových zárubní /.

Vo dverách je montovaný dózický zámok,ale vieme namontovať aj vložkový,prípadne WC sadu zo zatváracím gombíkom.

Jednou z výhod pri dverách lamino v kombinácií zo zárubňou je,že pri poškodení,alebo zlomení jazýčka sa dajú dvere pomerne ľahko otvoriť a to tak,že vyberieme poistné kolíky na pántoch a dvere jednoducho vytiahneme,vymeníme zámok a zárubne ostanú neporušené,lebo sa nemusí zasahovať do protiplechu.

 

Prevedenia:

H1H2H3

farebné odtiene:

čerešňajavorbukjelšadubmorganabuk čokobiela

ďalšie odtiene nájdete Tu

 

Ak ste nenašli  v ponúkaných prevedeniach ten svoj vzor,dajte nám vedieť a pokiaľ to bude technicky možné,vyrobíme Vám dvere podľa Vašich predstáv. Navštívte aj našu galériu .

 

 

buk