Presklené dvere

Laminované dvere presklené sú vytvorené ako skladané z pozdĺžnych a priečnych smerov drevo dezénu, kde sú priznané spoje,čím je vytvorený dojem,že dvere sú ako originál masívne dvere .Na výrobu sú použité laminované DTD popredných výrobcov ako EGGER,Bučina DDD,Kronospan a iných,čo je zárukou vysokej kvality povrchovej úpravy,stálofarebnosti a oteruvzdornosti.Dvere sú konštrukčne riešené ako sendvič. Hrúbka dverí je 40mm ,možnosť vybrať z 3 typov zasklievacích líšt. Sklo je hrúbky 4 mm,ale po dohode môže byt zamenená aj za plexisklo, prípadne vlepené sklo s fóliou hr. 6mm,čím sa dosiahne aj väčšia odolnosť proti rozbitiu a možnosti zranenia sa buď detí,alebo dospelých. Okrem skla sa dá použiť aj zrkadlo,prípadne nejaký motív na skle,alebo vitráž.

Spodná časť dverí je opatrená ochranným náterom,aby dvere nenamokli pri umývaní,alebo ak sa na podlahu vyleje voda. Do spodnej časti je možné namontovať aj štetiny proti prievanu, alebo automatický prah,ktorí po zatvorení dverí sa vysunie a vyplní medzeru medzi dverami a podlahou / vhodné pre bezbariérové , alebo bez prahové miestnosti /.

Možnosť osadenia aj vetracej mriežky.

Štandardne dodávame v šírkach 600 , 700 , 800 mm ,ale nie je problém vyrobiť aj atypické rozmery,dokonca vieme použiť aj iný typ pántov / napr. na hrúbku kolíka 13mm,čo boli staršie typy kovových zárubní /.

Vo dverách je montovaný dózický zámok,ale vieme namontovať aj vložkový,prípadne WC sadu zo zatváracím gombíkom.

Jednou z výhod pri dverách lamino v kombinácií zo zárubňou je,že pri poškodení,alebo zlomení jazýčka sa dajú dvere pomerne ľahko otvoriť a to tak,že vyberieme poistné kolíky na pántoch a dvere jednoducho vytiahneme,vymeníme zámok a zárubne ostanú neporušené,lebo sa nemusí zasahovať do protiplechu.

 

Prevedenia:

S1S2S3S4S5S6S7S8S9S10S11S12

farebné odtiene:

 

čerešňajaseňbukjelšadubmorganabuk čokobiela

presklenie

biela dubová kôradubová kôra dymováčinčilačinčila dymovádymové číredeltagalaxidecorekrizetpieskované

 

ďalšie odtiene nájdete Tu

 

Ak ste nenašli  v ponúkaných prevedeniach ten svoj vzor,dajte nám vedieť a pokiaľ to bude technicky možné,vyrobíme Vám dvere podľa Vašich predstáv. Navštívte aj našu galériu .

 

 

ostatné dvere od vyrobcov v našej ponuke označené ako CPL laminát

V ponuke máme aj dvere od výrobcov:

Masonite / CZ - Jihlava /  link

SAPELI CZ   link

B.E.N. / slovenský výrobca /

FEMADA výrobca drevených dverí

PORTA link

DRE link

INVADO link

INTESODOOR link

VERTE link

ERKADO link

AGMAR link

p width=

p width= http://www.intensodoors.pl/